MoToLom 2018

MoToLom 2018

Přijďte se podívat nebo přijeďte s jakoukoli motorkou v sobotu 3. 3. 2018 od 13hodin.

Hasičská vyhlídka „NA VRCHU“

Program:

  • malá vyjížďka po okolí
  • občerstvení – čaj, káva, něco dobrého od masa
  • beseda z foto cest – videoprojekce

Podpora postižené rodině

V sobotu 3.3.2018 bude od 13.00 hod.probíhat na motorkářské akci v Záboří,, Motolom 2018″ finanční sbírka pro postiženou rodinu.

Za finanční prostředky předem děkuje  starosta SDH Záboří Josef Kovářík

http://www.hzscr.cz/clanek/dve-popalene-osoby-dve-nadychane-osoby-a-skoda-milion-a-pul-pri-pozaru-v-kajetine.aspx

Ztráta života a domova

Smůla může potkat každého z nás. V tomto případě potkalo neštěstí úžasnou a milující rodinu. Tatínek (má vazby na Protivín, již od mala sem jezdil na prázdniny k prarodičům a dodnes tu navštěvuje tetu se strýcem a jejich rodinou), maminka, 3letý Samuel, 11/2  roční Gabriel a teprve 2měsíční Daniel z Kajetína u Tábora. Během pár minut přišli úplně o všechno. V hájence, kde žili, vybuchl plynový vařič a dům se vším, co kdy měli a vybudovali, začal hořet. Bohužel vše shořelo. Nemají ani ošacení, doklady, hračky, nábytek, prostě nic. Jen smůlu! Otec rodiny, který je její živitel má popáleniny na 50% těla. Jeho léčba bude dlouhá a tím pádem nebudou mít žádné příjmy, protože nebude moci vykonávat svou práci v lese, ke které se nejspíš ani nebude moci vrátit, kvůli amputaci nohy. Malý Gabrielek, který měl popáleniny na 90% těla, po týdenní snaze lékařů svůj boj o život prohrál a zemřel. Maminka zůstala na celé trápení sama se dvěma kluky. Tíží je také hypotéka na hájenku, do které se už nikdy nemohou vrátit. Prosím pomozte Vláďovi a Věrce začít nový život a dát zase klukům domov. I malá částka pomůže. Všichni, kterým není cizí neštěstí lhostejné PROSÍM, POMOZTE!

Číslo transparentního účtu je: 3099846033/0800

Věřím, že jsou mezi námi ještě lidé, kteří bez váhání pomůžou, a těm moc děkuji!

Jana Husová

https://www.pozary.cz/clanek/180387-ctyri-osoby-byly-zraneny-pri-pozaru-hajenky-v-obci-choustnik-dve-do-nemocnice-transportoval-vrtulnik/


Při příležitosti motorkářské akce  ( MoToLoM 2018 v sobotu 3.3.) proběhla finanční sbírka pro postiženou rodinu z vyhořelé hájovny. Obnos jsme předali na transparentní účet sbírky pro pomoc rodině. Číslo účtu: 3099846033/0800.